CAD

CAD programinė įranga

Exocad DentalCAD naujos technologijos įrankis kiekvienam dantų technikui, kuris nori būti šiuolaikinės skaitmeninės odontologijos srityje. Standartinės įrangos versija jau dabar apima įvairių indikacijų variantus, todėl yra itin patrauklus pasirinkimas tiek patyrusiems vartotojams, tiek naujokams CAD srityje. Exocad DentalCAD sitprybė slypi paprastume – netgi naujokams ji yra lengva naudoti ir logiška, nes imituoja dantų techniko analoginį darbą.

Lengva išmokti

Skaitmeninis restauravimo projektavimas dar niekada nebuvo toks lengvai prieinamas ir nereikalaujantis ilgo mokymosi proceso. Logiškai sudėliota sistema leis sumažinti laiko kaštus, mokymo išlaidas ir maksimizuoti produktyvumą bei pelną. ExocadCAD yra patikimas pagalbininkas sprendžiant sudėtingus atvėjus kasdien.

Lengva atnaujinti

Išplėskite savo exocad DentalCAD standartinę versiją pagal savo poreikius. Exocad papildomi moduliai praplečia standartinės versijos funkcionalumą. Ši modulių sistema suteikia lankstumo – įsigykite tik tai, ko reikia ir praleiskite, ko nereikia minimalizuodami išlaidas.

DentalCAD standartinė versija padeda jums projektuoti įvairius estetinius ir funkcinius dantų restauravimus bei odontologines priemones, remiantis individualia anatomija ir reikalavimais. Jos intuityvi naudotojo sąsaja, išplėstinės funkcijos ir atviros bibliotekos užtikrina puikius rezultatus.

Anatominės karūnėlės

Anatominiai/paprasti įveikimai

Priedai

Tilto karkasas

Įklotai/įklotai

Venyrai

Darbas su vašku

Teleskopinės karūnėlės

Exocad DentalCad Moduliai

Lengvai praplėskite savo paslaugų pasiūlymą naudodamiesi vienu ar daugiau exocad papildomų modulių.
Visi moduliai integruojami į DentalCAD – užtikrinant vientisą, stabilią ir nesutrikdomą darbo eigą.
Išlikite lankstųs ir ekonomiški, ir tuo pačiu mėgaukitės funkcijomis, pritaikytomis jūsų poreikiams.

Pirmieji dantų modeliai su spausdinamu artikuliatoriumi

Sraigtiniai tilteliai

Standartinės juostos

Sudėtingi strypai

Fizinių modelių kurimas

Naktinė apsauga

Laikinos karūnos ir tiltai

Pilni protezai

Dalinis karkaso projektavimas

Dinaminė okliuzija

Realus dantų restauracijų atvaizdavimas realiu laiku

Didelė natūralių dantų biblioteka

Vokselių duomenų iš CT aparatų vizualizavimas

Žandikaulio judesio importavimas

Šypsenos kūrėjas

Individualios atramos

CAM programinė įranga

Pažangiausias ir intuityviausias dantų CAM sprendimas, kuris buvo sukurtas frezuoti bet kokio tipo rekonstrukcijas su bet kokiomis medžiagomis. Sukurta profesionalams, kurie ieško paprastų ir patikimų įrankių. MillBox užtikrina aukštas veikimo charakteristikas su mažesnėmis laiko sąnaudomis, leidžiančiomis atlikti darbą keliais paprastais žingsniais.

Laiko taupymas

MillBox papildomas modulis Make&Mill, leidžia viename programinės įrangos taikyme naudoti dvi skirtingas technologijas – pridedamąją ir atimamąją.

Neribotos galimybės

MillBox gali dirbti su bet kokio tipo objektu, jis yra suderinamas su visais įrenginiais ir įrankiais, ir jau integruotas su naujausiomis pridedamosios technologijos funkcijomis bei biliotekomis.

Išbaigtumas

Dėka savo išbaigtumo ir paprastumo, MillBox leidžia atlikti sudėtingus darbus per trumpą laiką. Optimizuokite gamybą ir gaukite aukštos kokybės rezultatą per trumpą laiką!

Sukurtas pažengusiems naudotojams. Šis CAM sprendimas yra Nr. 1 tarp frezavimo centrų, kur lankstūs ir optimizuoti gamybos procesai yra esminiai. Kai naudotojas susipažįsta su programine įranga, visos galimybės atsiveria, naudojant įvairius hyperDENT® pasirinkimus (modulius). Daugelio projektų vienu metu apdorojimas ir skaičiavimas naudojant “Multiple Start” funkciją yra labai intuityvus ir sutaupo daug laiko. Su “Template Generator” naudotojas gali kurti individualias frezavimo strategijas.

Plačiau…

Šie individualūs sprendimai tiksliai atitinka sudėtingus rinkos reikalavimus. Su teikiamomis sąsajomis mašinų automatizacijai pasiekiamas efektyvesnis apdirbimas, o medžiagos gali būti lengvai apdorojamos. Be to, “Implant Module” leidžia apdirbti vieno dėmens abutmentus ir tiltų konstrukcijas. hyperDENT® Classic profesionalus funkcionalumas ir įvairūs papildomi pasirinkimai užtikrina aukštą našumą.

Buvo sukurtas dantų laboratorijoms ir gali būti naudojamas visose atvirse frezavimo mašinose. Supaprastinta vartotojo sąsaja su valdomu darbo procesu suteikia tikrąją pridėtinę vertę aukštos klasės naujokams ir tiems, kurie nori greitai susipažinti su CAM.

Plačiau…

Pateiktos duomenų bazės leidžia greitai, saugiai, efektyviai ir tiksliai frezuoti. Išskyrus vieno dėmens abutmentus ir tiltų konstrukcijas, visi rodikliai gali būti pagaminti naudojant hyperDENT® Compact. Per trumpą laiką naudotojai pasieks optimalius rezultatus, atitinkančius jų reikalavimus.

Vartotojo sąsaja yra labai automatizuota, palengvinanti kasdienį darbą. Valdomas darbo procesas ir sumažintas funkcijų spektras leidžia naudotojui greitai apskaičiuoti įrankių trajektorijas individualiems tuščiaviduriams blokams, tokiais kaip stiklo keramikos blokai ir iš anksto pagaminti abutmentai, vos keliose žingsniuose ir nusiųsti juos į frezavimo įrenginį.

Plačiau…

Ideali tuščiavidurė medžiaga jau yra atpažįstama automatinio įkrovimo proceso metu ir pasiūloma naudotojui. Taip pat automatiškai atliekamas tuščiavidurės medžiagos padėjimas ir jungiklio nustatymas. Iš anksto nustatytos frezavimo strategijos užtikrina aukštą procesų stabilumą ir efektyvumą.

Su hyperDENT® Options papildomais moduliais galima pridėti prie hyperDENT® Compact ir hyperDENT® Classic licencijų, leidžiant CAM programinei įrangai puikiai atitikti naudotojų poreikius. Individualūs moduliai gali būti lengvai pridėti bet kuriuo metu.

Galimi šie moduliai:

  • hyperDENT® Template Generator Module (Šablonų kūrimo modulis)
  • hyperDENT® Hybrid Module (Hibridinis modulis)
  • hyperDENT® Implant Module (Implantų modulis)
  • hyperDENT® Denture Module (Protezų modulis)