DOF Laboratorinis skeneris FREEDOM X5

Freedom X5 iš DOF yra odontologijos laboratorijos skeneris, kuris įtraukia pažangią technologiją ir funkcijas, siekiant užtikrinti aukštą skenavimo kokybę

Kamerų judesio technologija

Freedom X5 yra vienintelis odontologinis skeneris pasaulyje, kuris skenuoja modelius judinant kamerą. Tai pašalina poreikį naudoti pritvirtinimo įtaisą modeliui ir sumažina klaidas, susijusias su atskirtomis matricomis nuo modelio pagrindo.

Aukštos kokybės skenavimas

Jame įmontuota 5 megapikselių kamera, užtikrinanti puikią skenavimo kokybę. Vienos kameros technologija leidžia tiksliai skenuoti siaurus ir gilius atvejus.

Tikslus judesio valdymas

Freedom X5 inkorporuota tiksli judesio valdymo technologija, kuri leidžia sumažinti triukšmą daugiau nei 80%. Tai užtikrina tikslų ir patikimą skenavimo rezultatą.

Patogi naudotojo sąsaja

Skeneris turi pultelio tipo valdymo įtaisą, kuris leidžia lengvai pasirinkti skenavimo etapus taip vartotojui suteikiant daugiau kontrolės ir komfoto.

Spalvotas skenavimas

Su Freedom X5 atlikti spalvoti skenavimai užfiksuoja tikslią spalvą, todėl skaitmeniniai modeliai yra itin išsamūs ir kokybiški.

Freedom X5 odontologinis skeneris atitiks aukštus odontologijos laboratorijų reikalavimus, suteikdamas pažangias skenavimo galimybes ir gerinant bendrą CAD/CAM darbo eigą.

Susisiekite

jei turite klausimų apie ASIGA produktus
Susisiekite, jei domina įrangos bei medžiagų įsigijimas, aptarnavimas arba mokymai