Susisiekite, jei domina įrangos bei medžiagų įsigijimas, aptarnavimas arba mokymai
Kontaktai
  • Naugarduko g. 41, LT-03227 Vilnius
  • info@techdentika.lt
  • +370 (641) 41 111

TECHDENTIKA

– susipažinkime!

Kaip  dantų technikos įrangos ir paslaugų tiekėjas, UAB “Techdentika” bendradarbiauja su inovatyviausias ir pažangiausiais odontologinės pramonės gamintojais. Mūsų partnerystės leidžia mums pasiūlyti platų aukštos kokybės įrangos ir sprendimų pasirinkimą, įskaitant odontologines laboratorijų įrangą, CAD/CAM sistemas, fresavimo mašinas ir daugiau. Esame oficialūs Dentona AG”, “Kuraray Co. Ltd”, “YAMAHACHI DENTAL”, “Frank Dental GmbH”, “Dental Direkt GmbH”, “Asiga”, “DOF”, “Renfert”, “Zeiser”, “Narbertherm”, “Roland”, “Eurocem”, “Domel”, “IP Division GmbH”, “Imes-icore GmbH”, “Jensen”, “Whitepeaks Dental Solutions”, “Roko”, “DATRON AG”, “Dreve”, “Al dente”, “Exocad”, “Aidite” ir “MillBox”, “Mesa” kompanijų atstovai Lietuvoje. 

Dėl to vertiname…

Kokybę ir patikimumą – to vedini atstovaujame tik žinomus ir laiko patikrintus prekinius ženklus, skirtus gydytojams odontologams ir dantų technikams. Nuolatos ieškome geriausių sprendimų specialistams, kad tradiciniai darbo procesai patobulėtų ir teikiamos paslaugos būtų dar naudingesnės.

MISIJA

Inovatyvus, aukštos kokybės odontologinės technikos ir paslaugų tiekėjas dantų technikų laboratorijoms Lietuvoje ir už jos ribų. Siekiame pagerinti odontologinių laboratorijų darbo kokybę ir efektyvumą, teikdami naujausias technologijas ir sprendimus, pritaikytus individualiems kliento poreikiams.

KOKYBĖ

Užtikrinti, kad specialistai gaus tik geriausias darbui skirtas priemones.

PASITIKĖJIMAS

Galimybė atstovauti geriausius prekinius ženklus ir sukurti stiprų ryšį su klientais.

PROFESIONALUMAS

Asortimente, aptarnavime ir klientų pageidavimų pildyme.