Paslaugos

Mūsų istorija

Trumpai apie mus

Techdentika yra daugiau nei 10 metų veikianti įmonė, teikianti aukščiausios kokybės įrangą ir medžiagas dantų technikams Baltijos šalyse. Mes užtikriname kokybišką įrangos palaikymą ir servisą, atstovaujame žinomus prekių ženklus ir rengiame seminarus bei apmokymus su žinomais Europos lektoriais, siekdami skatinti profesinį tobulėjimą ir suteikti klientams naujausias žinias bei įgūdžius.

Kodėl mes ?

KOKYBĖ

Atstovaujame prekės ženklus, kurių prekių kokybė patikrinta laiko.

APMOKĖJIMAS

Suteikiame galimybę mokėti dalimis.

APTARNAVIMAS

Mūsų profesionalų komanda visada pasiruošusi Jums padėti.

GREITAS PRISTATYMAS

Pristatome prekes Jums patogiu laiku ir būdu.

GARANTIJA

Įrangai suteikiama gamintojo garantija.

TECHNOLOGIJOS

Esame atviri inovacijoms, todėl mūsų klientai įgyja techninį ir komercinį pranašumą.

0+
METŲ PATIRTIES
0
Sėkmingi projektai
0+
prekių
0
laimingų klientų

Mokymai ir seminarai dantų technikams

Mūsų mokymai apima įvairius dantų technikos aspektus, pradedant nuo pagrindų iki pažangios praktikos. Mes suteiksime jums visą reikiamą informaciją ir patirtį, kad jūs galėtumėte pasiekti savo tikslus šioje srityje. Mokymai gali būti individualūs arba grupiniai.
Kreipkitės į mus, jei norite sužinoti daugiau apie mokymus dantų technikams ir kaip mes galime padėti jums tobulėti šioje srityje.

Techninė konsultacija dėl įrangos laboratorijai

Kai kuriate sėkmingą dantų laboratoriją, svarbu turėti tinkamą įrangą. Tačiau su tokiu didžiuliu įrangos pasirinkimu, sunku žinoti, kurie produktai atitiks Jūsų ir rinkos poreikius. 

Mūsų ekspertų komanda turi daugelio metų patirtį, dirbant su dantų technikams skirta įranga, todėl galime suteikti jums reikalingą pagalbą bei konsultacijas. 

Mes skirsim laiko, kad įsigilintumėme į Jūsų poreikius ir pageidavimus, ir tada rekomenduosime įrangą, kuri atitinka Jūsų lūkesčius biudžetą. Taip pat galime suteikti jums vertingų žinių apie naujausias pramonės tendencijas ir pažangas, padedant Jums likti konkurencingiems rinkoje.
Taigi, ar tik pradedate kurti laboratoriją, ar esate įmonė, norinti atnaujinti savo įrangą, mūsų techninio patarimo paslaugos gali jums padėti pasiekti savo tikslus ir pasiekti naują lygį.

Pagalba kuriant naują laboratoriją

Jei jūs kuriate naują dantų technikų laboratoriją, tai gali būti didžiulis iššūkis. Priklausomai nuo to, ar esate patyręs specialistas ar naujokas, jums gali reikėti daug pagalbos ir paramos, kad užtikrintumėte, jog jūsų laboratorija būtų sėkminga.
Mes galime suteikti jums patarimų dėl įrangos pasirinkimo, reikiamų medžiagų, tinkamo patalpų planavimo, reikalingų licencijų ir kitų svarbių elementų, kad jūsų laboratorija būtų efektyvi ir sėkminga.

Specialūs užsakymai

Kartais Jūsų laboratorijai gali reikėti labai specifinių medžiagų, kurios yra sunkiai prieinamos rinkoje.
Mes siūlome ypatingų užsakymų paslaugas, kad galėtume patenkinti jūsų specifinius reikalavimus. Dirbame su daugybe tiekėjų bei gamintojų, ir galime pasirūpinti, kad jūsų laboratorija gautų reikiamas medžiagas ir įrangą, net jei jos nėra standartinio pasirinkimo sąraše.
Mes suprantame, kad kai kurios medžiagos yra brangios, retos arba sunkiai prieinamos, todėl mes stengiamės rasti tinkamiausias alternatyvas, kad jūsų laboratorija galėtų veikti efektyviai ir pelningai.

Susisiekite, jei domina įrangos bei medžiagų įsigijimas, aptarnavimas arba mokymai